Compare Products

  • You have no items to compare.

Sprzęt medyczny

Aktywne filtry

Sprzęt medyczny do użytku domowego

W każdej apteczce oprócz leków powinien znaleźć się podstawowy sprzęt medyczny, który umożliwi kontrolę pracy organizmu. Posiadanie takiego sprzętu pozwala na samokontrolę i szybszą reakcję w przypadku zagrożenia życia. W zależności od rodzaju sprzętu posiadane akcesoria mogą również neutralizować ból. Z oferty dostępnej w naszej drogerii można wybrać wiele produktów, które z całą pewnością ułatwią dbałość o zdrowie.

Jaki sprzęt medyczny powinien pojawić się w każdym domu?

Z reguły tak oczywiste produkty, jak termometr ma każdy, jednak oprócz tego w domowej apteczce nie powinno zabraknąć również:

ciśnieniomierza,

aspiratora do nosa,

inhalatora,

pulsoksymetru,

testów diagnostycznych.

W razie konieczności warto rozważyć również zakup testów narkotykowych.

Drobny sprzęt medyczny, o którym warto pamiętać

Oprócz urządzeń elektronicznych wspomagających dbałość o zdrowie powinny się znaleźć również takie produkty, które są niezbędne w często zaskakujących okolicznościach. Mowa o takich gadżetach, jak pęseta do wyciągania kleszczy, sztyft do usuwania brodawek, czy opaski na staw kolanowy, nadgarstek lub staw skokowy. Każdy z tych produktów, choć na co dzień może nie być potrzebny, warto posiadać w swojej apteczce.

Jaki termometr wybrać?

Kompletując sprzęt medyczny w domu, nie można zapominać o termometrze. To proste urządzenie pozwala określić stopień zaawansowania choroby i wdrożyć ewentualne środki, które pomogą obniżyć temperaturę ciała. Wybór produktów dostępnych w naszej drogerii jest ogromny, a w skład oferty wchodzą:

termometry bezdotykowe,

termometry do czoła,

termometry elektroniczne,

termometry bezrtęciowe.

Zdecydowanie najniższy koszt to zakup termometru elektronicznego lub bezrtęciowego, jednak w przypadku małych dzieci rekomendowane są termometry do czoła i termometry bezdotykowe.

Sprzęt medyczny — dlaczego warto mieć własny?

Nikt nigdy nie wie, kiedy jego zdrowie zaczyna szwankować. Biorąc pod uwagę różne możliwości, trzeba przygotować się na każdą ewentualność. Zakup odpowiedniego sprzętu medycznego gwarantuje możliwość szybkiego sprawdzenia ciśnienia lub pulsu. Konieczność pożyczania takich rzeczy w sytuacji stresującej może być niemożliwe. Dlatego odpowiednie wyposażenie domowej apteczki powinno uwzględniać również tak nieoczywisty produkty, jak wspomniany wcześniej ciśnieniomierz, czy pulsoksymetr. Podczas przeziębienia doskonale sprawdzi się inhalator, który pomoże udrożnić drogi oddechowe.

Możliwość zakupu wszystkich produktów w jednym miejscu to dodatkowa zaleta zakupów online w naszej drogerii.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.